Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Sponzorství

Sponzorství

Hlavním problémem je především nedostatek financí. a tak stále hledáme hodné lidi ochotné přispět koním na život. Prosíme Vás za koně, pomozte i Vy. Budeme Vám vděčni za jakoukoli částku nebo věcný dar (piliny, seno, sláma, krmiva, vitamíny, vybavení  přístřešků, nářadí i materiál pro stavbu ohrad a přístřešků, vše pro elektrické ohradníky, veterinární přípravky pro koně, léčiva pro lidi   např. oční mast se používá i pro koně atd.).

V toto případě bychom Vás jako sponzory s poděkováním uvedli na našich internetových stránkách a samozřejmostí je i doklad pro odpis z daní.


Pokud jste se rozhodli pomoci:
 
Bankovní spojení
Číslo účtu:  129986093
Banka:    0800

 

Pokud máte zájem podpořit konkrétního koníka, využijte prosím variabilní symboly uvedené u jednotlivých koníků. Velice děkujeme za  jakoukoliv pomoc a podporu.

 
Pamír, o.s. - útulek pro staré a týrané koně   
Stará Osada 3974/23  
Brno  615 00 Tel: 702 988 837
IČO: 26557843 Email: utulekpamir@email.cz
DIČ: není plátce DPH č. účtu: 129986093/0800
 
 
Těšíme se na Vaši návštěvu, pomoc či telefonát.

Provozovna koňského útulku - tady jsou koníci:

Úmonín u Kutné Hory

Úmonín 1, 285 46 Úmonín

 
Naši sponzoři
2015
Rádi bychom poděkovali všem, kteří nás v roce 2015 finančně podpořili nebo útulku nějak pomohli a to především Nadaci Zdeny Frýbové

a také všem lidem, kteří nám pomůžou ať už radou nebo pomocnou rukou, nebo věcnými dary.


2013
Rádi bychom poděkovali všem lidem, kteří nás v roce 2013 sponzorovali nebo nějak úutlku pomohli.
 
 
2012
firma Novico s.r.o. poskytla věcný dar v podobě vitamínových doplňků a 120kg granulí pro koně
 
 
Rádi bychom jmenovitě poděkovali všem, kteří nás finančně podpořili a to především:
Nadační fond J & T,
Nadace na ochranu zvířat
a hodní lidé - p. Michaela Spolwindová, Alžběta Cerevková, Jaroslav Moučka, Kamila Zlatušková, Eva Hradilová, Eva Zikmundová, Zdenka Motyčková, Věra Sobolová a Zuzana Prokopová.
 
A také všem lidem, kteří nám pomůžou ať už radou nebo pomocnou rukou, nebo věcnými dary: Gina, Jura, Míša, Věrka a Jirka, Laďa Skřivánek, George, Roman, Richard Špiška, Stanislav Viktorín, Theodora Remundová za podílení na nátáčení, přepravce koní Pavel Čechulda, veterinářka Adéla Beránková, kovář Zdeněk Dvořák a Jiří Gazdoš, p. Čapka, Petr a Veronika z Prahy, p. klár, Milan Drobina, Zdeněk Hass, Stáňa a Roman, Terka, Tomáš B., Patrik, Jiří Sekanina, Petr Bubniak, Milan Sotolář, Dalibor Veselý, Petr Přibyl, Katka, Soňa, Bára, Daduda, Lea, Pavlinka a Pavlik, Ziky a další moc hodní lidičkové, kteří nám neodmítnou pomoct, když potřebujeme.  
 
V roce 2011 nám přibyli noví sponzoři,kterým budeme jmenovitě poděkujeme ke konci roku.
Za všechny zatím budeme jmenovat alespoň jednoho : SLEVOTÉKA.cz - tato společnost udělala pro útulek veřejnou sbírku a zaplatila nám 32 balíků sena,moc děkujeme.
 
Upozornění: O dary fyzických osob včetně fyzických osob oprávněných k podnikání v úhrnu minimálně 1.000 Kč nebo vyšší než 2% jejich daňového základu, je možné snížit základ daně, nejvýše však do 10 % základu daně (§6, §7 a §15, odst. 8, zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů ve znění pozdějších předpisů platných pro zdaňovací období roku).

Právnické osoby-firmy mohou snížit upravený základ daně o dar vyšší než 2.000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5% ze základu daně sníženého podle §34 zákona o daních z příjmů (§20, odst. 8, zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmu ve znění pozdějších předpisů platných pro zdaňovací období roku).

 

TOPlist
aktualizováno: 05.10.2018 22:25:35